KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 5)

Moti

E Mërkurë 05 Qershor 2019, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Moti, Xhakollari: Dhjetori ofron ekstreme!

 Gadishulli i Ballkanit vazhdon të jetënë ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të ifluencojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të pastabilizuar. E Mërkurë 05 Qershor  2019 E Mërkurë dt 05 Qershor 2019  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare  të pasuara nga rreshje shiu të herpasherëshme …

Më shumë

E Mërkurë 29 Maj 2019, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i ballkanit vazhdon të jetë në aktivitetin e qëndrës me presion të ulët atmosefrik  e cila do të ifluencojë  në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë  mot të pa stabilizuar.  E Mërkurë 29 Maj  2019 E Mërkurë dt 29 Maj 2019 moti do të jetë i paqëndrueshëm me vranësira të mesatare  rreshje shiu të karakterit lokal në …

Më shumë