KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 31)

Moti

E Hënë 07 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit do të mbetet i ndikuar nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të  kushtëzojnë në  vendin tonë dhe Kosovë mot me rreshje shiu. E Hënë 07 Maj 2018  Edhe fillimi i javës  07 Maj  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të shoqëruara me rreshje shiu të herë pas herëshme. Era do …

Më shumë

E Mërkurë 02 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E martë 13 shkurt 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Ballkani Juglindor po ndikohet nga masa ajrore të nxehta të cilat do të  kushtëzojnë  sot  vendin tonë dhe Kosovën  mot me temperatura të larta. E Mërkurë 02 Maj 2018  E Mërkurë 02 Maj moti do të jetë  me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri në mesatare në mesditë ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do …

Më shumë

E Martë 01 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E Premte 15 Dhjetor 2017, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  po ndikohet nga masa ajrore relativisht të  qëndrueshme  të cilat po kushtëzojnë në vendin tonë dhe Kosovë  mot me temperatura të larta. E Martë 01 Maj 2018  E Martë 01 Maj moti do të jetë  me kthjellime dhe  vranësira të cilat në zonat malore  do të shoqërohen me  rreshje shiu të izoluara në mesditë . Era do …

Më shumë

E Hënë 30 Prill 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E Premte 15 Qershor 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  po ndikohet nga depërtimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po kushtëzojnë në vendin tonë dhe Kosovë  mot relativisht të paqëndrueshëm. E Hënë 30 dt Prill 2018  Fillimi i javës  dt 30 Prill  moti do të jetë  me kthjellime  vranësira  të cilat do të shoqërohen me rreshje shiu …

Më shumë