KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 30)

Moti

E Mërkurë 16 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme të cilat do të kushtëzojnë  në vendin tonë dhe Kosovë mot pjesërisht të paqëndrueshëm. E Mërkure 15 Maj 2018  E Mërkurë 15 Maj  moti do të jetë me alternime kthjellimesh  dhe  vranësira ku në veriperëndim nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve …

Më shumë

E Shtunë 12 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të qëndrueshme të cilat do të kushtëzojnë  në vendin tonë dhe Kosovë mot pjesërisht me diell. E Shtunë 12 Maj 2018  E Shtunë 12 Maj  moti do të jetë me alternime kthjellimesh  përgjatë vijës bregdetare dhe vranësira në zonat malore dhe ato përreth tyre ku nuk përjashtohet …

Më shumë

E Premte 11 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E martë 13 shkurt 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të kushtëzojnë  në vendin tonë dhe Kosovë mot me rreshje shiu të lokalizuara. E Premte 11 Maj 2018  E Premte 11 Maj  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira  ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të shiut në Juglindje të vendit në mesditë …

Më shumë

E Martë 08 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit do të mbetet i ndikuar nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të  kushtëzojnë në  vendin tonë dhe Kosovë mot me rreshje shiu. E Martë 08 Maj 2018  E Martë 08 Maj  moti do të jetë me vranësira mesatare  të shoqëruara me rreshje shiu në formën e rrebesheve dhe stuhive të izoluara me intesitet më të …

Më shumë

E Hënë 07 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit do të mbetet i ndikuar nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të  kushtëzojnë në  vendin tonë dhe Kosovë mot me rreshje shiu. E Hënë 07 Maj 2018  Edhe fillimi i javës  07 Maj  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të shoqëruara me rreshje shiu të herë pas herëshme. Era do …

Më shumë