KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 2)

Moti

E Mërkurë 05 Qershor 2019, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Moti, Xhakollari: Dhjetori ofron ekstreme!

 Gadishulli i Ballkanit vazhdon të jetënë ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të ifluencojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të pastabilizuar. E Mërkurë 05 Qershor  2019 E Mërkurë dt 05 Qershor 2019  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare  të pasuara nga rreshje shiu të herpasherëshme …

Më shumë