KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 18)

Moti

E Enjte 19 Prill 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E martë 13 shkurt 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  do të  po ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë Veriperëndimore të cilat do të  mbajnë në vendin tonë dhe Kosovë mot relativisht të paqëndrueshëm. E Enjte 19 dt Prill 2018  Dita e Enjte dt 19 Prill  moti do të jetë me kthjellime në Ultësirën Perëndimore dhe vranësira në zonat malore ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara në mesditë. Era do …

Më shumë

E Mërkurë 18 Prill 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  do të  mbetet në ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë Veriperëndimore të cilat do të  mbajnë në vendin tonë mot relativisht të paqëndrueshëm me rreshje  të pakta shiu. E Mërkurë 18 dt Prill 2018  Dita e Mërkurë dt 18 Prill  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të cilat në …

Më shumë

E Martë 17 Prill 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  do të  ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë Veriperëndimore të cilat  do të  mbajnë në vendin tonë dhe Kosovë  mot të paqëndrueshëm dhe rënie të temperaturave.  E Martë 17 dt Prill 2018  Dita e Martë dt 17 Prill  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare përgjatë ultësirës Perëndimore, ndërsa në Verilindje dhe Juglindje do …

Më shumë