KRYEFAQJA » LAJME » Moti (Faqe 10)

Moti

E Martë 04 Dhjetor 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave masa ajrore  relativisht të paqëndrueshme  me origjinë  Veriperëndimore të cilat do të kushtëzojnë mot të  pjesërisht të qëndrueshëm në vendin tonë. E Martë 04 Dhjetor 2018 E Martë dt 04 Dhjetor 2018  moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura ku nuk …

Më shumë

E Hënë 03 Dhjetor 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovën

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave masa ajrore të ftohta  relativisht të paqëndrueshme  me origjinë Veriperëndimore të cilat do të kushtëzojnë mot të paqëndrueshëm në vendin tonë. E Hënë 03 Dhjetor 2018 Fillimi i javës dt 03 Dhjetor 2018  moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje të …

Më shumë