KRYEFAQJA » LAJME » FIFA Rusi 2018 (Faqe 8)

FIFA Rusi 2018

Bogota, kapet kokainë në kostumet e futbollit

Bogota, kapet kokainë në kostumet e futbollit

Katërmbëdhjetë kuti me kostume të ekipit të Kolombisë të cilët ishin mbushur me kokainë janë kapur nga autoritetet në aeroportin Bogota, nga ku ato do të niseshin për në Holandë. “Duke shfrytëzuar pasionin e tifozëve për kombëtaren si dhe emocionet e Kupës së Botës, trafikantët përdorën kostumet sportive për të …

Më shumë