KRYEFAQJA » LAJME » FIFA Rusi 2018 (Faqe 14)

FIFA Rusi 2018

Befasuese, Spanja shkarkon trainerin e kombëtares një ditë para fillimit të “Rusi 2018”

Befasuese, Spanja shkarkon trainerin e kombëtares një ditë para fillimit të "Rusi 2018"

Julen Lopetegi është shkarkuar nga detyra e trajnerit të Spanjës, vetëm një ditë pasi u bë e ditur se ai kishte rënë dakord të merrte përsipër drejtimin e Realit të Madridit pas përfundimit të Botërorit. Lopetegi ka nënshkruar një marrëveshje 3-vjeçare me fituesen në fuqi të Ligës së Kampione për …

Më shumë

Nigeria u ndalon seksin lojtarëve në botërorin Rusi 2018

Nigeria u ndalon seksin lojtarëve në botërorin Rusi 2018

Përfaqësuesja e Nigerisë ua ndalon futbollistëve seksin në Rusi. Trajneri i përfaqësueses së vendit afrikan i ka njohur lojtarët e tij me rregullat për Botërorin e Rusi, sidomos me pjesën që nuk ka më seks dhe me ruset në asnjë mënyrë. Përjashtim bëhet vetëm për kapitenin. Përkundër praktikës që shpesh …

Më shumë