KRYEFAQJA » LAJME » FIFA Rusi 2018 (Faqe 10)

FIFA Rusi 2018

“Rusi 2018” Kolumbia dhe Japonia janë duke u përgatitur për përballjen

"Rusi 2018" Kolumbia dhe Japonia janë duke u përgatitur për përballjen

Katër vjet më pas, Kolumbia dhe Japonia janë duke u përgatitur për një tjetër përballje në veprimparinë më të madhe globale. Më 24 qershor 2014, kolumbianët arritën një fitore mbresëlënëse 4-1 ndaj japonezëve në botërorin e Brazilit. Sot të dyja skuadrat do të takohen sërish, por në Grupin H të …

Më shumë