KRYEFAQJA » LAJME » Bota (Faqe 27)

Bota

Vrasja e gazetarit, Khashoggi

Përgjigjen që Arabia Saudite ka dhënë për vrasjen e gazetarit Xhamal Hashogi, Presidenti amerikan Donald Tramp e ka quajtur përpjekjen më të keqe të bërë ndonjëherë për fshehjen e një vepre të tillë. “Patën një ide shumë të keqe, që u zbatua në mënyrë shumë të varfër, dhe mbulimi i …

Më shumë