KRYEFAQJA » LAJME » Bota (Faqe 24)

Bota

Aksidenti me autobuz në Kinë

Aksidenti me autobuz në Kinë

Shtatë persona, mes të cilëve katër turistë të huaj, kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë lwnduar pas përplasjes së autobuzit me të cilin udhëtonin. Dy nga turistët e huaj që humbën jetën ishin nga Argjentina, një nga Franca dhe një tjetër nga Gjermania. Mes 33 personave të lënduar …

Më shumë