KRYEFAQJA » 2018 » Korrik (Faqe 29)

Arkiva Mujore: Korrik 2018

E Shtunë 14 Korrik 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga zonë e zgjeruar me presioni të Lartë atmosferik të pozicionuar me qëndër në ishujt Britanikë i cili do të kushtëzojnë në vendin tonë dhe Kosovë mot të qëndrueshëm.  E Shtunë 14 Korrik 2018  Dita e Shtunë dt 14 Korrik  moti do të jetë me diell  përgjatë vijës bregdetare dhe vranësira në shtim në mesditë në zonat malore ku sërish nuk …

Më shumë