KRYEFAQJA » 2018 » Qershor (Faqe 66)

Arkiva Mujore: Qershor 2018

E Shtunë 02 Qershor 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të influencohet nga qarkullimi i  masave ajrore  të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po kushtëzojnë  vendin tonë dhe Kosovën me mot pjesërisht të paqëndrueshëm. E Shtunë 02 Qershor 2018  Dita e Shtunë 02 Qershor pra moti do të  jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës …

Më shumë