KRYEFAQJA » 2018 » Qershor (Faqe 64)

Arkiva Mujore: Qershor 2018

Tabaku: Të dhënat konfirmojnë krizën ekonomike

Tabaku: Projektbuxhetin e shtetit për vitin 2019-të, pasurues për oligarkët dhe rrënues për qytetarët

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka publikuar sot në Facebook shifra ekonomike të cilat sipas saj pasqyrojnë realitetin dhe jo propagandën e kryeministrit Rama. Sipas Tabakut të dhënat zyrtare tregojnë se në Maj 2018 mbyllën aktivitetin 1016 biznese ndërsa në 5 muaj, Janar-Maj 2018, 5848 biznese mbyllën qepenat. Deputetja …

Më shumë