KRYEFAQJA » 2018 » Qershor (Faqe 30)

Arkiva Mujore: Qershor 2018

E Hënë 18 Qershor 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E Enjte 29 Mars 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Gadishulli i Ballkanit  po ndikohet nga zonë me presion të ulët atmosferik me qëndër të pozicionuar në detin Egje e cila do të ifluencojë  vendin tonë dhe Kosovën me mot  pjesërisht të paqëndrueshëm.  E Hënë 18 Qershor 2018  Fillimi i javës dt 18 Qershor  vendi ynë do të  jetë me mot të paqëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe rreshje …

Më shumë