KRYEFAQJA » 2018 » Maj (Faqe 65)

Arkiva Mujore: Maj 2018

E Mërkurë 02 Maj 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

E martë 13 shkurt 2018, moti në Shqipëri dhe Kosovë

Ballkani Juglindor po ndikohet nga masa ajrore të nxehta të cilat do të  kushtëzojnë  sot  vendin tonë dhe Kosovën  mot me temperatura të larta. E Mërkurë 02 Maj 2018  E Mërkurë 02 Maj moti do të jetë  me kthjellime dhe  vranësira të pakta deri në mesatare në mesditë ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do …

Më shumë

Rama më 1 Maj: “Punë ka, por ajo nuk ju vjen në shtëpi”

Rama më 1 Maj: "Punë ka, por ajo nuk ju vjen në shtëpi"

Kryeministri socialist Edi Rama ka shfytëzuar 1 Majin Ditën e Solidaritetit Ndërkombëtar të Punonjësve, për t’ju bërë thirrje shqiptarëve të ndahen një herë e mirë nga mentaliteti se punën duhet t’ua gjejë shteti. Ndryshe nga vitet e shkuara kur më 1 maj paradoksalisht organizoheshin festa në vend të protestave për …

Më shumë