KRYEFAQJA » 2018 » Shkurt (Faqe 20)

Arkiva Mujore: Shkurt 2018

PD dhe LSI kundër Ramës

PD dhe LSI kundër Ramës

Opozita shqiptare ka reaguar mjaft ashpër ndaj deklaratës së kryeministrit socialist Edi Rama në Prishtinë gjatë festimeve të 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, se Shqipëria dhe Kosova mund të kenë një president simbol të unitetit kombëtar. Reagimi madje ka qene brenda kuadrit të një lufte të ashpër …

Më shumë