KRYEFAQJA » 2018 » Janar (Faqe 30)

Arkiva Mujore: Janar 2018

Fino dorëhiqet nga PS: Dua të evitoj çdo paragjykim, për një garë të drejtë dhe të ndershme në FSHF

Fino sulmon: “Dosjet e abuzimeve janë hapur. Prisni të tjera...!”

Deputeti socialist Bashkim Fino ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha funksionet partiake, pasi garon për postin e presidentit të FSHF. Zoti Fino i cili është sekretari organizativ dhe administrativ i PS shkruan në Fejsbuk se “Ky akt, vjen për të evituar çdo paragjykim, për një garë të drejtë dhe të …

Më shumë