KRYEFAQJA » 2017 (Faqe 640)

Arkiva Vjetore: 2017

Bolt i telefonon televizionit të Mançester Junajtid

ussain bolt, bolt, atletike, futboll, televizioni britanik, manchester united

Kampioni i atletikës, i deklaruar tashmë tifoz i Mançester Junajtid, ka telefonuar në televizionin zyrtar të skuadrës angleze, gjatë një emisioni, për të komentuar ndeshjen, Mançester Junajtid-Midëllsborou por prezantuesja Mandi Henri nuk është bindur se ne telefon ka qenë vetë rekordmeni xhamajkan. “Alo jam Usein” – ka thënë kampioni në …

Më shumë

Shqipëria drejt sfidës së akullit

Shqipëria drejt sfidës së akullit

Shqipëria është përfshirë orët e fundit nga temperatura të ulta, rreshje shiu, dëbore dhe ngrica. Më të pranishme janë ato në zonën lindore. Situata ka filluar të vështirësohet në Shkodër, Pukë dhe Kukës. Rreshjet intensive të dëborës kanë çuar në rritjen e trashësisë së saj nga 20-50 centimetra, duke krijuar …

Më shumë