KRYEFAQJA » 2017 » Nëntor (Faqe 9)

Arkiva Mujore: Nëntor 2017

Klosi në Tomorr: “Koha e barbarisë së shkatërrimit dhe shfrytëzimit të Tomorrit ka marrë fund”

Klosi në Tomorr: "Koha e barbarisë së shkatërrimit dhe shfrytëzimit të Tomorrit ka marrë fund"

Një javē pas operacionit të ndërhyrjes dhe marrjes së masave pēr ndalimin e shkatërrimit të Malit tē Tomorrit, ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi iu bashkua grupit të të rinjve në ecjen sportive në majēn e Malit të Tomorrit. Ata mbollën rreth 300 pemë, nē shenjë simbolike për rikthimin …

Më shumë

Raportet financiare të PD, reagon KQZ

Raportet financiare të PD, reagon KQZ

Pas akuzave të Partisë Socialiste për raportet financiare të Partisë Demokratike, reagoi sot për të parën herë Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, përmes zëdhënëses së saj. Në deklaratën e shpërndarë për mediat, theksohet se çdo raport financiare i partive politike depozituar pranë KQZ-se, është i publikuar në faqen zyrtare, dhe i …

Më shumë