KRYEFAQJA » 2017 » Gusht (Faqe 20)

Arkiva Mujore: Gusht 2017

Sulmet terroriste në Spanjë janë dënuar nga liderë dhe autoritete të ndryshme politike të botës

E gjithë bota është solidarizuar me Spanjën, ku 13 persona humbën jetën dhe dhjetra të tjerë u plagosën gjatë një sulmi në sheshin Las Ramblas në Barcelonë. Flamujt e Bashkimit Europian ishin në gjysëm-shtizë këtë mëngjes, në shenjë zie për viktimat dhe solidariteti me të plagosurit, shtetas të 24 vendeve …

Më shumë