KRYEFAQJA » 2017 » Korrik (Faqe 44)

Arkiva Mujore: Korrik 2017

Rama : Meta të riparojë dëmet që i bëri figurës së presidentit

Rama ironizon Metën: Meta drejtuesi më serioz i opozitës!

Kryeministri socialist Edi Rama ka falenderuar ish bashkëkryetarin e koalicionit qeverisës Ilir Meta për bashkëpunimin dhe kontributin në 4 vite bashkëqeverisje, por i ka kërkuar të reflektojë për sjelljen e tij gjatë fushatës zgjedhore. Gjatë një takimi të hënën në Tiranë me deputetët e rinj dhe kandidatët për deputetë të …

Më shumë

Operacioni antikanabis, Çako : “Do të vijojë deri në rikontrollin e plotë të territorit të vendit”

Operacioni antikanabis, Çako : "Do të vijojë deri në rikontrollin e plotë të territorit të vendit"

Kreu i policisë shqiptare Haki Çako ka deklaruar vendosmërinë për të çuar drejt zhdukjes fenomenin e kultivimit të kanabisit. “Operacioni masiv do të vijojë deri në rikontrollin e plotë të territorit të vendit” tha zoti Çako ndërsa po udhëheq një operacion masiv në shkallë vendi kundër kultivimit dhe trafikut të …

Më shumë