KRYEFAQJA » 2017 » Korrik

Arkiva Mujore: Korrik 2017

Reagon Basha në facebook pas deklaratave të Kryeministrit për luftën kundër kanabisit

Pas deklaratave të Kryeministrit për luftën kundër kanabisit reagoi Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një postimi në facebook. Sipas Bashës, heroizimi i Ramës është arrestimi i keqbërësve të vegjël dhe jo i atyre që kanë lidhje me pushtetin.”Koka e kthimit të Shqipërisë në plantacion kanabisi është Sajmir Tahiri, …

Më shumë