KRYEFAQJA » 2017 » Qershor (Faqe 61)

Arkiva Mujore: Qershor 2017

Sulejman Starova për Armand Dukën tek “Rubrika sportive”

"Partizani" largon Starovën dhe vendos Dalipin

Pas ndeshjes Tirana-Skënderbeu e vlefshme për Kupën e Shqipërisë, trajneri i Partizanit, Sulejman Starova, i ftuar në emisionin “Rubrika sportive” në RTSH, ka hedhur akuza të drejtpërdrejta ndaj Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Starova e ka akuzuar Dukën se e ka privatizuar institucionin e FSHF-së, duke marrë …

Më shumë