KRYEFAQJA » 2017 » Maj (Faqe 3)

Arkiva Mujore: Maj 2017

Berisha: Opozita është sulmuar me lëndë kimike, prokuroria të hetojë krimin e shëmtuar!

Berisha: Opozita është sulmuar me lëndë kimike, prokuroria të hetojë krimin e shëmtuar!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se opozita shqiptare është sulmuar me lëndë kimike toksike, ndërsa ka akuzuar policinë se po mundohet të fshehi autorët e këtij sulmi. Zoti Berisha ju referua ngjarjeve të së shtunës së kaluar kur PD çeli fushtën zgjedhore me një miting para selisë së qeverisë në …

Më shumë

LSI: Në vemendje qytetari!

LSI: Në vemendje qytetari!

Në fushatën e saj zgjedhore Lëvizja Socialiste për Integrim po këmbëngul tek problemet jetike të qytetarëve. Gjatë një takimi në Bërzhitë me banorë të njësive administrative të kësaj zone, kreu i kuvendit dhe presidenti i ardhëm Ilir Meta tha se ky është një dallim i fortë LSI me partitë e …

Më shumë