KRYEFAQJA » 2017 » Maj (Faqe 22)

Arkiva Mujore: Maj 2017

Marrëveshja Rama-Basha, ambasada e SHBA: Bravo të gjithëve!

Shtyhen zgjedhjet?

Përfaqësues të rëndësishëm ndërkombëtare kanë reaguar pas rënies dakort në Tiranë që të partitë të hyjnë të gjitha në zgjedhjet parlamentare. Organizata për Siguri e Bashkëpunim, përgjegjëse për vëzhgimin dhe çertifikimin e zgjedhjeve ka uruar përmes rrjetit twitter qeverinë dhe opozitën për marrëveshjen! Në të njëjtën kohë Prezenca e OSB-së …

Më shumë

“Yjet e legjendës”-dokumentar për klubin Partizani

“Yjet e legjendës”-dokumentar për klubin Partizani

“Yjet e legjendës”,  është titulli i dokumentarit sportiv që është promovuar në kinema “Milenium” mbrëmjen e së mërkurës dedikuar klubit të madh dhe me shumë histori “Partizani”.  Gazetari dhe skenaristi Gert Selenica, ka çelur takimin promovues duke prezantuar edhe stafin realizues  të dokumentarit, që kishte edhe punën e mrekullueshme të …

Më shumë