KRYEFAQJA » 2017 » Janar (Faqe 29)

Arkiva Mujore: Janar 2017

PD: Avokati i Popullit na takon ne!

Opozita: Rama ka rrëzuar propozimet e ndërkombëtarëve!

Partia Demokratike deklaron se i takon kësaj force politike të propozoje kandidaturën për Avokat të Popullit. Igli Totozani është drejt fundit të mandatit dhe i takon Kuvendit të plotësojë vakancën që do të krijohet në këtë institucion kushtetues. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka deklaroi të dielën …

Më shumë

Gjici: Dua titullin kampion

Gjici: Dua titullin kampion

Fillimi i fazës së tretë të kampionatit kombëtar të futbollit, për kategorinë superiore është shtyrë për në datën 28 shkurt. Kushtet e këqija atmosferike e kanë detyruar Federatën Shqiptare të Futbollit të ndërmarrë një vendim të tillë, e duket se të gjitha klubet pjesëmarrëse kanë rënë dakort për këtë gjë. …

Më shumë