KRYEFAQJA » 2016 » Tetor (Faqe 47)

Arkiva Mujore: Tetor 2016

Fitojnë Tirana dhe Korabi

Fitojnë Tirana dhe Korabi

JAVA 5   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 01.10.2016 Ballsh 14:00 Luftëtari – Laçi 1 – 0 Ramadani 90’+4′ 01.10.2016 Kukës 14:00 Kukësi – Partizani 1 – 0 Pejiç 47′ 01.10.2016 Korçë 17:00 Vllaznia – Skënderbeu 0 – 3 Adeniyi 8′ (penallti), Salihi 37′, 82′ 02.10.2016 Durrës 17:00 Teuta – Korabi 2 – 3 Plaku 1′ (0-1), Nexhipi 32′ (0-2), Gripshi 45′ …

Më shumë

Lonely Planet: “Një video që do t’ju bëjë të fluturoni menjëherë drejt Shqipërisë”

“Një video që do t'ju bëjë të fluturoni menjëherë drejt Shqipërisë”

“Një video që do t’ju bëjë të fluturoni menjëherë drejt Shqipërisë”, e cilëson Lonley Planet një video as dy minuta, realizuar me dron për Shqipërinë e publikuar prej saj. Një video që shpërfaq peizazhin spektakolar të Veriut të Shqipërisë, sipas Lonley Planet, që ka promovuar edhe bregdetin shqiptar, por këtë …

Më shumë