KRYEFAQJA » 2016 » Prill (Faqe 4)

Arkiva Mujore: Prill 2016

Stenmeier i konfirmon mbështetjen ministrit Bushati gjatë një takimi në Berlin

Përpjekjet e Shqipërisë dhe ecuria e reformes në drejtësi mbështeten nga Gjermania dhe do të gjeje shprehje dhe në raportet e komisionit europian që pret vendi. Ministri i jashtëm gjerman Stenmeier ia ka konfirmuar ministrit të jashtëm shqiptar gjatë një takimi në Berlin, mbështetjen pa kushte të vendit të tij …

Më shumë

Sigal, sponsori i ri i kombëtares

sigal sponsor i kombetares shqiptare avni ponari siguracione 500 lojtare

Kompania Sigal Unika Grup Austria do të jetë sponsori i ri zyrtar i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Përveç kësaj, kjo kompani do të paguajë për dy vitet e ardhshme siguracionet shëndetësore të futbollistëve të të gjitha ekipeve kombëtare, duke filluar nga moshat, meshkuj dhe femra, kategorinë superiore dhe arbitrave të …

Më shumë