KRYEFAQJA » 2016 » Prill (Faqe 22)

Arkiva Mujore: Prill 2016

Fleckenstein takohet me Ballën, Kërkohet zbatimi i reformës në drejtësi

Prioritetet e vendosura nga Bashkimi Evropian dhe, hapat e ndërmarra për Reformën në drejtësi ishin kryefjalë e takimit që zhvilloi deputeti partisë socialiste Taulant Balla me eurodeputetin Knut Fleckenstein , i cili theksoi se reforma duhet miratuar para pushimeve. ”Kërkohet zbatimi i reformës në drejtësi. Brukseli i ka sytë tek …

Më shumë