KRYEFAQJA » 2016 » Shkurt (Faqe 12)

Arkiva Mujore: Shkurt 2016

Sulm i armatosur në Amerikë

Të paktën shtatë persona, mes të cilëve një vajze 14-vjecare, kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur në atë që policia e quajti një valë të shtënash, të cilat ndodhen mbrëmjen e së shtunës në tre vende të ndryshme të qytetit Kallamazu në Miçigan të SHBA-së. Sulmi i …

Më shumë

Mërgim Mavraj dëmtohet sërish

Mërgim Mavraj dëmtohet sërish borusia koln mbrojtes

Mërgim Mavrajn drithëron sërish Kombëtaren kuqezi përsa i përket Evropianit të verës, pasi mbrojtësi është dëmtuar përsëri. Pas një rikthimi të shkëlqyer me 3 ndeshje rradhazi në formacionin e Këlnit në Bundesligën gjermane, madje duke u paraqitur shumë mirë, Mërgim Mavraj është ndalur sërish nga një dëmtim. Për fat të …

Më shumë