KRYEFAQJA » 2016 » Janar (Faqe 21)

Arkiva Mujore: Janar 2016

Meta pret Lu

Letra e Llallës, ambasadori i SHBA takon kreun e shtetit

Kryetari i parlamentit shqiptar Ilir Meta ka pritur në një takim ambasadorin amerikan në Tiranë Donald Lu. Takimi ka zgjatur tre orë dhe në përfundim ambasadori Lu nuk u prononcua për mediat. Ende nuk ka njoftime, por mendohet se në fokus të takimit të ketë qënë ecuria e procesit të …

Më shumë