AKTUALITET PERMES SHTYPIT
E hene - e premte, 07.10

Programi

\\\\\\\"Aktualitet përmes shtypit\\\\\\\" i ideuar nga Artjan Tepelena, i merr temat nga gazetat e përditshme shqiptare, dhe i trajton ato në mënyrë më të zgjeruar përmes të ftuarve në studio. Intervistat pasurohen edhe me lidhjet direkte të gazetarëve të TVSH nga qytete të ndryshme të Shqipërisë. Një vend të rëndësishëm zë dhe  leximi i faqeve të para të gazetave të përditshme shqiptare. Emisioni drejtohet nga Sonila Mlloja.

 

Stafi Realizues

Ideatorë dhe skenaristë: Jonela Sakajeva, Artjan Tepelena

Moderatore/Gazetare: Sonila Mlloja     

Producent: Artjan Tepelena


LIVE STREAMS
TVSH

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PROGRAMI TVSH
RADIO TIRANA PROGRAMI DITOR, E MERKURE    23/04/2014        
6:00 Himni
6:01 LAJME
6:02 Ritme nga muzika jone e lehte
6:30 “TJETER MENGJES”
7:00 ZERI I AMERIKES NE SHQIP – Lajme
8:00 EDICIONI KRYESOR I LAJMEVE
NJE DATE,NJE HISTORI,NJE KURIOZITET-23 prill
09:03 “DITE TE MBARE”
10:00 LAJME
10:03 Spote promocionale
10:15 “METROPOL”
13:00 LAJME
13:02 Disku im eshte juaji
14:00 LAJME
14:02 “Tinguj per Ju”
14:30 “KOLOVAJSA E PASDITES”
15:00 EDICIONI I LAJMEVE TE DREKES
Hite nga bota
16:00 GJITHÇKA SHQIP
17:00 EDICIONI INFORMATIV I PASDITES
17:20 “3 NE 3”
18:00 LAJME
18:02 “VENDE PER TU VIZITUAR”
19:00 LAJME
19:02 ‘MIQ TE MBREMJES’
19:50 RADIO PERRALLA
19:55 KALENDARI I BOTES SHQIPTARE
20:00 REVISTA RADIOFONIKE E MBREMJES
20:20 NJE DATE,NJE HISTORI,NJE KURIOZITET
20:30 “UDHEKRYQE NJEREZORE”
22:00 EDICIONI I FUNDIT KRYESOR I LAJMEVE
22:30 NE BOTEN E MUZIKES KLASIKE
24:00 LAJME
24:05 PLAYLIST- muzike & spote identifikuese

© Radio Televizioni Shqiptar - 2012
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.