Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kampionati botëror i basketbollit, pa pagesë në RTSH
30 gusht e deri më 14 shtator 2014 nga Spanja

TRUPI DHE SHENDETI
Nën drejtimin e mjekut Flamur Topi.
Më shumë
E HëNë - E PREMTE, ORA 09.00
JO VETEM KAFE
Mëngjesi vjen më këndshëm nëpërmjet programit \\\"Jo vetëm kafe\\\".
Më shumë

ÇDO Të SHTUNë, ORA 23.00
Gjithçka Shqip

Më shumë

Rama: Gjermanët do bien në sevda me Shqipërinë

Tirana dhe Berlini kanë shfrytëzuar 30-vjetorin e vizitës së politikanit gjerman, Franz Josep Strauss, në Shqipëri, për të shprehur dëshirën dhe përkushtimin që këto marrëdhënie të ngjiten në nivelet më të larta.   Më shumë

LIVE STREAMS
TVSH
TVSH
PROGRAMI TVSH
RADIO TIRANA PROGRAMI DITOR, E DIELE 10/08/2014
6:00 LAJME (FLASH INFORMATIV)
6:03 Midis ritmit te muzikes sone popullore
6:30 Midis ritmit te kengeve tonat e muzikes se lehte
7:00 Zeri i Amerikes ne Shqip – Lajme
7:30 “TJETER MENGJES”
8:00 Edicioni i lajmeve
9:00 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET
9:15 “VERANDA BAR”
10:00 LAJME
10:02 Spote promocionale
10:10 “KOHE VERE NE RADIO TIRANA”
11:00 LAJME
12:00 LAJME
13:00 LAJME
13:05 “Tinguj per ju”
14:00 LAJME
14:30 “MIKROFONI I QERSHIZAVE”
15:00 EDICIONI I LAJMEVE TE DREKES
15:20 Hitet e veres 2014
16:00 “GJITHÇKA SHQIP”
17:00 EDICIONI I LAJMEVE I PASDITES
17:20 Eurosong 2009
18:00 LAJME
18:05 Kenge nga “Maratona e Kenges 1”
19:00 LAJME
19:02 « Miq te mbremjes »
19:50 RADIOPERRALLA
19:55 KALENDAR
20:00 REVISTA RADIOFONIKE E MBREMJES
20:20 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET ®
20:30 “KOHE VERE NE RADIO TIRANA”
22:00 EDICIONI I FUNDIT QENDROR I LAJMEVE
22:20 Interval
22:30 “HAPUR”
00:00 Flash informativ
00:00 TINGUJ QE PASUROJNE SHPIRTIN
Muzike & spote identifikuese...