AKTUALITET PERMES SHTYPIT
\"Aktualitet përmes shtypit\"-ideuar nga Artjan Tepelena Me shume
DREJTEPERDREJTE
Me shume
DUEL
Me shume
HAPSIRE E BLERETE nga Marash Mirashi
Me shume
JO VETEM KAFE
Mëngjesi vjen më këndshëm nëpërmjet programit \"Jo vetëm kafe\". Me shume
KAFEJA E SE DIELES
Personalitete të shkencës, artit, kulturës apo letrave shqipe, të cilët zbulojne anë të njohura dhe të panjohura të jetës dhe personalitetit të tyre. Me shume
NJEREZ TE HUMBUR
Me shume
SHIH PROGRAMIN
Një program i drejtëpërdrejtë nga Enkel Demi Me shume
SOCHI 2014, në TVSH, RTSH HD, RTSH SPORT
Me shume
SOFRA SHQIPTARE
\"Sofra shqiptare\" zbulon  traditën e kuzhinës shqiptare nëpërmjet një udhëtimi nëpër trevat e ndryshme të Shqipërisë. Me shume
TRUPI DHE SHENDETI
Nën drejtimin e mjekut Flamur Topi. Me shume
\"KLIK në 7x7\"
7x7 është një nga emisionet më tërheqës për publikun shqiptar. Me shume
LIVE STREAMS
TVSH

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PROGRAMI TVSH
RADIO TIRANA PROGRAMI DITOR, E HENE   21/04/2014    
6:00 LAJME (FLASH INFORMATIV)
6:03 Midis ritmit te kengeve tona te muzikes se lehte
6:30 “TJETER MENGJES”-
7:00 ZERI I AMERIKES NE SHQIP – LAJME
9:00 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET
9:15 “DITE TE MBARE”
10:00 LAJME
10:02 Spote promocionale
10:15 “METROPOL”
11:00 LAJME
12:00 LAJME
13:00 LAJME
13:02 “Tinguj per ju”
14:00 LAJME
14:30 “MIKROFONI I QERSHIZAVE”
15:00 EDICIONI I LAJMEVE TE DREKES
Romantic Collection
16:00 GJITHCKA SHQIP
17:00 EDICIONI I LAJMEVE I PASDITES
17:20 ‘3 ne 3’
18:00 LAJME
18:03 « MES DALLGEVE TE JETES »
19:00 LAJME
19:03 « MIQ TE MBREMJES »
19:50 Radio Perralla
19:55 Kalendar i Botes Shqiptare
20:00 REVISTA RADIOFONIKE E MBREMJES
20:20 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET ®
20:30 “FJALA SI FILLIM,FJALA SI FLIJIM”
22:00 EDICIONI I FUNDIT QENDROR I LAJMEVE
22:20 “DERI NE PIKE TE FUNDIT”
24:05 TINGUJ QE PASUROJNE SHPIRTIN
24:08 Muzike & spote identifikuese

© Radio Televizioni Shqiptar - 2012
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.