Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAPSIRE E BLERETE nga Marash Mirashi
Këtë të dielë në Zall Bastar

TRUPI DHE SHENDETI
Nën drejtimin e mjekut Flamur Topi.
Më shumë
E HëNë - E PREMTE, ORA 08.20
JO VETEM KAFE
Mëngjesi vjen më këndshëm nëpërmjet programit \"Jo vetëm kafe\".
Më shumë

E HENE-E PREMTE ORA 14-19
DREJTEPERDREJTE

Më shumë

LIVE STREAMS
TVSH

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PROGRAMI TVSH
RADIO TIRANA PROGRAMI DITOR, E  SHTUNE    19/04/2014     06:00 HIMNI
06:01 Lajme
06:02 Midis ritmeve te muzikes sone te lehte
06:30 “TJETER MENGJES”
07:00 Zeri i amerikes ne shqip- Lajme
08:00 Edicioni kryesor i lajmeve
“NJE DATE NJE HISTORI NE KURIOZITET”
09:00 “UNE DHE BLUZI”
11:05 “20 HITET BOTERORE”
12:00 LAJME
12:05 “EMISION SPECIAL PER FESTEN E PASHKES KATOLIKE”
13:00 LAJME
13:02 Hite Boterore-muzike gold
14:00 NGA NJERA NDESHJE NE TJETREN
14:50 EDICIONI I LAJMEVE TE DREKES
16:00 TRANSMETIM I CEREMONISE FESTIVE PER NDER TE DITELINDJES SE PROFETIT MUHAMED
MIDIS RITMIT TE MUZIKES SONE TE LEHTE
19:00 LAJME
19:02 “MIQ TE MBREMJES”
19:50 Radio Perralla
19:55 Kalendari i Botes Shqiptare
20:00 REVISTA RADIOFONIKE E MBREMJES
20:30 “NE BULEVARDET E QYTETIT TIM”- PASHKET ORTODOKSE.
22:00 EDICIONI I FUNDIT INFORMATIV I LAJMEVE
Menjehere pas lajmeve SEMAFOR 3
TRANSMETIM I MESHES SOLEMNE NE VIGJILJE TE PASHKEVE
Playliste dhe spote identifikuese  

© Radio Televizioni Shqiptar - 2012
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.